Arabalardan StarWars Karekterleri

Star Wars’un etkisinde kalan Carwow ekibi yeni çizimlerini Star Wars karekterleri üzerinde kurmuş.

The Light Side

İlk filmdeki Wedge Antilles ilk filmden bu yana para biriktirmiş kendine bir Lambo Countach almış. Yanına silahını da takış ki Avrupa hava kirliliği emisyonu gibi konularda baskı yapanları havaya uçurabilsin.

starwars (1)

Han Solo’nun Millennium Hellcat

Han kardeşimiz de Dodge gibi araçlara taşıyamayacağı kadar güç eklemekten çekinmeyen bir kardeşimiz. Hali ile Dodge Charger Hellcat kullanıyor.

starwars (2)

Luke Skywalker’ın MX-5’i

Ne diyelim 2016 Mazda Mx5’e herşey yakışıyor. Arkasındaki türbin motor bile çok yakışmış, tabi lightsaber rengindeki farlara da söylenecek söz yok.

starwars

StormTrooper

StormTrooper’ın arabadan anlayacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu. Alfa Romeo Giulia kesinlikle doğru seçim. Bugüne kadar ettikleri ateşlerin %100’ünü kaçıran StormTrooper’lar arabada turnayı alnının ortasından vurmuşlar. Daha fazla Alfa Romeo Giulia için tıklayın.

starwars (3)

Darth Maul’un 2016 Honda NSX’i

Çift taraflı lightsaber kullanarak bütün tepkileri üstüne çeken Maul, Honda NSX’ine de kafasındaki boynuzlardan taktırmış. Bu araba tarafından kovalanmak istemem açıkcası.

starwars (4)

Darth Vader’ın BMW Z4’ü

Baba adam yapmış arabayı, günlük hayatta bile gezersin şununla. BMW Z4 karektere en çok benzettikleri araç olmuş sanki. Arabanın logosu’da Alpina diyecem değil, sanırım modifiye firması olarak Death Star’ı seçmiş. 😀

starwars (5)

Boba Fett’in G Sersi Merso’su

Paralı asker, kiralık katil Boba araç olarak kendine Merso’nun G Serisi’ni seçmiş. Mercedes G-Wagon V12 motoru ile geldiği uzaklardan duyulsun istiyor sanırım.

starwars (6)

Jar Jar Binks ve Nissan Juke Juke

Jar Jar hakkı rahmetine kavuştuğunda çirkin ve gereksiz yazılacak mezarına. Tıpkı Nissan Juke çıktığı gün gazetecilerin yazdığı gibi. Karektere çok benzetmişler ama ne kadar modifiye edersen et Nissan Juke’un pek şansı yok.

starwars (7)

Çizimler bizim için çok değerli.