BMW M2 MotoGP Güvenlik Aracı

BMW MotoGP yarışları için M2 Safety Car (Güvenlik Aracı) hazırladı. Grafikler araca çok yakışmış, tepesindeki, önündeki ve arkasındaki uyarı ışıkları da pek bir güzel olmuş. Aracın dışında M Performans’ın tampon altı spoileri (lip), difüzörü, siyah böbrekleri ve bagaj üstü spoileri kullanılmış. Aracın dışında yine M Perforamans’ın karbon fiber ayna kabı bulunuyor.

Aracın arka koltukları sökülmüş ve yerine RollBar takılmış. Araca hızlı inip binebilmek ve yarış hızını düşürerek kontrollü gidişi sağlayacağı için RollCage kullanılmamış. RollBar-Cage farkı. Ön koltuklar Recaro yarış koltukları ile değiştiriliş, Scroth yarış emniyet kemerleri takılmış. Aracın içinde de yine karbon fiber parçaları mevcut.

Aracın RollBar’ı, jantları, spoiler ayakları, direksiyon parçası ve bunun gibi bir çok yer altın/bronz rengine boyanış ve çok uyumlu olmuş. BMW’nin halen kendi kataloğundan bunun gibi bir araç çıkarabilmesi çok güzel! Videolarını izleyin de sesini bir dinleyin. Araçta M Performance egzoz ve hava kutusu bulunuyor. BMW M2 istiyoruz!

BMW M2 Anglesey Pistinde Yanlıyor