Aston Martin V8 Vantage S Blades

Bildiğiniz üzere Aston Martin garip seriler üreten otomobil firmalarının başında geliyor. En Garip Özel Seriler!   Bu sefer de bu araçtan sadece 5 adet üreten Aston araçları sahiplerine teslim etti.

Aston Martin V8 Vantage S Blades Edition olarak isimlendirdikleri bu seri İngiltere akrobatik uçak takımından esinlenilmiş. Düşünsenize bizde yapsalar bunu Egea Türk Yıldızları Edition veya Doblo Türk Yıldızları Edition olacak. Yazık otomobil sektörüne, çok geriyiz! İşin ameleliğini yaptırıyorlar bizlere! Neyse bu konuda çok yazarız da yazmayalım! Dönelim Astonlara.

Arabalar satılığa çıkarıldıktan dakikalar sonra satıldı! Hepi topu 5 adet ne olacaktı sanki, yatırım amaçlı alacaksın binmeye gerek yok. Bunda özel ne yapmışlar diye soracak olursanız hemen anlatayım. Tavanı siyaha boyamışlar, arka stopların arasını siyaha boyamışlar V12 Vantage S’in ön ızgarasını buna takmışlar, ön ızgara koltuk ve diğer her yere “The Blades” logosunu koymuşlar birde 119 bin 950 sterlin yani 519 bin 855 TL fiyat etiketi koymuşlar.