Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX

Burada sizlere Subaru’sunu VIP stilinde modifiye eden Ryan’nın aracını göreceksiniz. Aracının çamurluklarının tamamlanması nerede ise 1 sene sürmüş. Kullandıkları çamurluklar mk4 VW Jetta’dan almışlar.

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (2)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (1)

Aracın dışında ChargeSpeed body kit ve 326 Power Manriki (Nissan S kasalar için üretilmiş) spoileri mevcut. Ganador marka aynaları ile bütün Japon severlerin yüzünü güldürüyor. Tabi yukarı doğru açılan kapıları ile de bizi kendine güldürdü.

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (5)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (10)

D2 havalı süspansiyonu ile aracın görünümü güzelleştirilmiş. Grafikleri elde kesmişler ki bir başkasında olmasın! Work Meister S1 jantları 18×11,5” ölçüleri ile fantastik duruyor. Arkalarda -14 offset var birde 32mm flanş var. 265/35/18 lastiklerde çok vahşi olmuş.

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (9)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (4)

Araç içinde Grip Royal direksiyon ve Recaro SR-6 koltuk kullanmışlar. Vites topuzu olarak samuray kılıcı tutacağı kullanmışlar. Aracın içinde Japon motifleri yoğunlukta.

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (8)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (11)

Kaputun altında Mishimoto radyatör, Skunk2 egzoz ve isimsiz downpipe mevcut. Farklı bir stil olmuş en azından hepsinin aynısı olmamış.

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (3)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (6)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (7)

Geniş Kahve Subaru İmpreza WRX (12)

Kaynak: Stancenation