Nissan Onevia

Bizim Japon kardeşimiz Toshiyuki-san çok güzel bir Nissan 200sx Onevia hazırlamış. Onevia ne derseniz buradan okuyabilirsiniz. Burada gördüğünüz araç çok ciddi emek verilerek bu hale sokulmuş bir araç.

Nissan Onevia (6)

Nissan Onevia (8)

Arkada çift çıkış egzoz uçları, Rocket Bunny difüzör ve TRA Kyoto 6666 marka dev spoileri aracın arkasını çok seksi bir hale sokmuş.

Nissan Onevia (16)

Nissan Onevia (3)

Nissan Onevia (10)

Work Emotion CR jantlarının 2si pembe diğer ikisi altın rengi. Çok emek verilmiş dedim ya detayı yakalayabildiniz mi? Difüzörün pembe jantlı tarafı pembeye boyanmış, altın tarafı altın rengine. Toshiyuki-san çok ince görmüş helal olsun. Mavi bijonlar da araca çok yakışmış.

Nissan Onevia (13)

Nissan Onevia (2)

Nissan Onevia (5)

Adam arabanın her yerini değiştirmiş, çok güzel bir görünüme sahip olmuş. Ama arabanın detayları bizi bitiren nokta, Wonder marka marşpiyeline Spirit-rei marka bir marşpiyel daha takmış. Buna Japonlar Kamikaze difüzör diyorlar. Marşpiyel üstüne marşpiyel takmak kimin aklına gelir.

Nissan Onevia (7)

Nissan Onevia (12)

Aracın önünde Wonder marka ön tampon mevcut burada da Spirit-rei difüzör kullanılmış ve araca çok da yakışmış. İkisinin de farklı hatları birbirine tam oturmuş.

Nissan Onevia (11)

Kaput tercihi D-Max’ın D1 model fiber kaputu olmuş, duruşunun yanı sıra üstündeki havalandırma sayesinde aracını da güzel soğutuyor.

Nissan Onevia (18)

Ön ve arka çamurluklar da normalden daha şişman. Origin Labo çamurlukları önlerde 20mm arkalarda ise 50mm arabayı genişletmiş.

Nissan Onevia (14)

Nissan Onevia (19)

Bence o arka spoileri olmasa çok daha güzel duracak ama biliyorum ki birçoğunuz da bu spoileri çok seveceksiniz!

Nissan Onevia (9)

Nissan Onevia (15)

Arabada Final Konnexion coilover süspansiyon sistemi mevcut. Yura-Mode süspansiyon bacakları sayesinde de aracı istediği gibi ayarlayabiliyorlar.

Nissan Onevia (4)

Nissan Onevia (1)

Kaynak: S-Chassis