Tayvan Stili BMW E30

Bu seferde Amerika, Avrupa veya ülkemizden olmayan bir E30’a bakalım. Bu sefere Tayvan’a gidiyoruz ve onlar E30’u nasıl yapıyor görelim.

Tayvan Stili BMW E30 (3)

Dünyanın en güzel jantına ve en pahalı arabasına sahip olun görünümü – oturuşu yani stance’i doğru olmazsa araba da sürekli yanlış bir şey varmış gibi oluyor. Gözünüz sürekli hata arıyor. Araca bakınca Scottie Wu kardeşimiz sanki doğru yapmış gibi gözüküyor.

Tayvan Stili BMW E30 (10)

Tayvan Stili BMW E30 (5)

Wu kardeşimiz ülkede otomobil modifiye etmenin yasalara aykırı olduğu ülkede polis amcalarının gözüne sokmadan bu işi çok güzel bir şekilde başarmış. Aslında polisler bir bilse arabada havalı süspansiyon var neler yapacaklarda işte çok göz önünde olmayınca oluyor böyle işler!

Tayvan Stili BMW E30 (2)

Tayvan Stili BMW E30 (9)

Wu kardeşimiz jant olarak BBS RS jantları seçmiş. Sanki başka jant yokmuş gibi herkes bun takıyor, çok gıcık oluyorum yeminle!

Tayvan Stili BMW E30 (8)

Tayvan Stili BMW E30 (4)

Hani daha önceden de bahsetmiştik stance olayını abartmayın diye. Kambere dikkat edin demiştik. Al sana bir örnek daha. Yüke gelince zaten E30 lastikleri – kamber alıyor daha fazlasına ihtiyaç yok!

Tayvan Stili BMW E30 (6)

Tabi aracın rengi gözünüze güzel geliyor değil mi? Bu renk orijinal BMW rengi 1983 senesinden Vanilya rengi.

Tayvan Stili BMW E30 (7)

Aracın içinde de siyah deri her yerde. Mtech 1 direksiyon mevcut o kadar gerisi standart donanım.

Tayvan Stili BMW E30 (11)

Hani ülkemizde modifiye parçası bulamıyoruz diyoruz ya, beterin beteri vardır derler. Vites topuzu bulamıyormuş yeğen. 😀

Tayvan Stili BMW E30 (1)