Reklam Fırsatları

Sayfamıza reklam vermek çok kolay. Lütfen aşağıda anlatılanlara bir göz atın, bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz veya farklı bir fikriniz varsa bunu öğrenmek isteriz. Aklınızdan geçenleri, beklentilerinizi ve isteklerinizi lütfen reklam@yarisgaraji.com ‘ a iletiniz. Bize firmanızı veya ürününüzü tanıtmayı da unutmayın…

Alkol, tütün ve cinsel içerikli reklamların bizim sitemizde yeri yoktur!!!

Reklamlar

Sitemizdeki 300×250 boyutundaki reklam alanlarını kiralayabilir ve kendi web sitenize trafik yönlendirebilirsiniz. Bu alanda paylaşacağınız resim ile hem ürün tanıtımınızı yapar hemde kendi sitenize potansiyel müşterilerinizi çekebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her alana bu reklamları koyabiliriz (tabi takipçilerimizi rahatsız etmeyecek alanlara).

Ayrıca Facebook sayfanızı tanıtmak ve daha çok takipçi elde etmek isterseniz sayfamıza sizin facebook sayfanızı gösteren ve takipçilerimizin basit bir şekilde sayfanızı beğenmesini sağlayan facebook kutucuklarından koyabiliriz.

Sponsorlu Makaleler

Ürün/hizmet veya markanızı takipçilerimze tanıtmak istiyorsanız, kalitesine gerçekten güveniyorsanız size Sponsorlu Makaleler bölümümüzü tavsiye ederiz. Sizin ürününüzü alır, kullanır, test eder ve düşüncemizi takipçilerimiz ile paylaşırız. Bu makalelerin size geri dönüşü çok büyük olacaktır…

Hediye Ürünler

Ürününüzü/Hizmetinizi veya markanızı bizimle tanıtmanızın bir diğer yolu ise Hediye Ürünler bölümüdür. Ürününüz veya Hizmetiniz için bir yarışma düzenler (genelde sosyal medya üzerinden) ve takipçilerimizin sizin ürün/hizmetinize ücretsiz ulaşmasını sağlarız. Çok basit bir pazarlama yöntemi olarak gözüksede özellikle sosyal medya hesabınız için çok yararlı olacaktır.

Proje Takibi

Güzel bir projeniz var, devamlı emek ediyor her ay hedefinize biraz daha yaklaşıyorsunuz. Bu süreci takipçilerimiz ile paylaşmak isterseniz size Proje Takibi ni tavsiye ederiz. İlk önce projenizin tanıtımını yaparız, her hafta gelişmesini takip eder ve her ay sonu projeniz ile ilgili detaylı bir paylaşımda bulunuruz. Bu sayede projeniz hep göz önünde kalacak ve sizin tanıtımınız daha çok kimselere ulaşacaktır.

Sponsor Sayfaları

Markanızı bizimle özleştirmek ve sitemizde markanıza ait bir alanın olmasını isterseniz size Sponsor Sayfaları nı tavsiye ederiz. Markanızı URL mize yerleştiririz, ör: www.yarisgaraji.com/markanız bu sayfada markanızı tanıtır, logonuzu yerleştirir ve sizin haberlerinizin, makalelerinizin hepsini bu sayfada paylaşırız. Haftalık paylaşımlarla sayfanızın göz önünde kalmasını sağlarsınız. Bunun yanı sıra size birde ücretsiz Proje Takibi hizmeti sunuyoruz.

Sponsor Sayfaları markanıza dikkat çekmek için ideal araçtır. Yönetmek zorunda olmadığınız, barındırma ödemediğiniz, alan adı ödemediğiniz bir web siteniz olacak. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.